Přichází revoluce v přípravě kávy... Již nemusíte dělat kompromisy
Změna dodavatele

Caffé Vero

Pražírna kávy Caffé Vero je velice známá severoitalská pražírna zrnkové kávy a jako správná  "italka" má obrovský závazek vůči všem milovníkům kávy. Vždyť káva z Itálie má obrovské renomé, Caffé Vero tak chce všem ukázat, že na to zkrátka má. Caffè - italský výraz pro kávu; vero - znamená skutečná, pravá, pravdivá. Caffé Vero je opravdu skutečná a pravá káva bez kompromisů.

Caffé Vero je zárukou kvality

Pražírna kávy Caffé Vero svoji kávu dobrovolně testuje také u CSQA – italského zemědělsko-potravinářského kontrolního orgánu.CSQA během svých kontrol nezkoumá jen kávu samotnou, ale také sběr kávových zrn nebo celý proces pražení. Caffé Vero u těchto testů vždycky projde na jedničku, čímž jen potvrzuje svoji velikost.

Filozofie u Caffé Vero

Filozofie společnosti Caffe Vero s cílem dodávat kávu vysoké kvality je založena na těchto klíčových elementech:

Opatrné pražení

Provádí se pražením kávových zrn horkým vzduchem, ne plamenem, aby se zamezilo jejich přepálení. Dodání takto připravené kávy nechte na nás. Vy si jen užijete výsledek - perfektní kávu bez kompromisů.

Správné mletí

Správně nastavený mlýn na kávu splňuje důležitou roli při přípravě kávy. Naučíme Vás správně zpracovat kávu.

Spolehlivý kávovar

Profesionální a spolehlivý kávovar je důležitým faktorem v přípravě kávy. My Vám ho dodáme. Vše ukážeme, zaučíme.

Špičkový servis

Po instalaci kávovaru je potřeba zajistit školení personálu ohledně přípravy kávy a denní údržby kávovaru i mlýnku. Naši technici z CoffeeRevolution jsou vždy k dispozici a rychle reagují na jakékoliv požadavky na údržbu nebo opravu kávovaru. Jak se říká: "pokud zahájíte svou práci na jedničku, jste na půli cesty k cíli". Caffé Vero je zárukou toho, že začnete den opravdu na jedničku.

 

Naše značky

Veco Freshblend Quamar Fiorenzato La Spaziale Astoria