Přichází revoluce v přípravě kávy... Již nemusíte dělat kompromisy
Změna dodavatele

Prémiová káva

Caffé Vero Arabica Extra

Tato směs nejkvalitnějších jihoamerických Arabik je vlajkovou lodí italské pražírny Caffé Vero. Jedná se o opravdovou kávovou lahůdku. Právě použití nejkvalitnější suroviny spolu s jemným pražením dodává kávě Caffé Vero Arabica Extra čokoládové aroma, dokonalou cremu a hedvábnou chuť.


Balení: 1kg zrnkové kávy - aromapack

Caffé Vero Selezione Oro

Jedná se o směs kávy v poměru 90 % kávy Arabica a 10 % kávy Robusta. Díky tomuto složení směs dosahuje lahodné chuti bez známek kyselosti a velmi husté, vysoké cremy, avšak se středním obsahem kofeinu.


Balení: 1kg zrnkové kávy - aromapack

Caffé Vero Bar Extra

Vhodný výběr těch nejkvalitnějších zrn jihoamerických Arabik spolu se správným poměrem zrn kávy Robusta a pomalé jemné pražení…tyto hlavní faktory dělají ze směsi Café Vero Bar Extra opravdový zážitek z každého vypitého šálku Vaší kávy. S touto dokonale vypraženou směsí zažijete nezapomenutelné chvíle potěšení Vašich smyslů. Poměr jednotlivých zrn je 80 % : 20 % ve prospěch druhu kávy Arabika.


Balení: 1kg zrnkové kávy -…

Caffé Vero Qualita Oro

Vynikající a velmi dobře vyvážená směs sladké, lehce ovocné až čokoládové dochuťi. Velmi vhodná k uspokojení požadavků i té nejnáročnější klienteli. Caffé Vero Qualita ORO je kávová směs vhodná pro všechny typy automatických kávovarů i pákových strojů. Tato směs je charakteristická svým pomalým pražením, které umožňuje pít kávu bez známek kyselosti. Velmi vhodná pro přípravu pravého italského espressa, ale i cappuccina a latte macchiata.

Caffé Vero Crema Bar

Směs Caffé Vero Crema Bar byla speciálně vyvinuta pro náročné konzumenty vyhledávající intenzivní prožitek ze své každodenní kávy. V této směsi najdete nádech květinové až ovocné vůně s vysokou, tmavě oříškovou barvou pěny. Směs Crema Bar je vhodná pro všechny, kteří ocení intenzivní chuť pravého italského espressa. Káva si také velmi dobře rozumí s mlékem, proto je vhodná pro všechny typy kávo-mléčných specialit.

Balení:…

Caffé Vero Espresso Clasicco

Perfektně vyvážená směs všech charakteristických chutí pravé italské kávy. Tak jednoduše lze charakterizovat směs Caffé Vero Espresso Classico. Milovníci prodlouženého italského espressa se k této směsi budou chtít pořád vracet právě kvůli její univerzálnosti. Espresso Classico je velmi vhodná pro přípravu v domácích i profesionálních automatických přístrojích. Velmi nenáročná na přípravu, vždy s krásně bohatou oříškovou pěnou a…

Caffé Vero Silver Medal

Tuto směs si velice oblíbí milovníci pravého italského espressa, kvůli jemné, vyvážené chuti bez náznaku kyselosti. Pokud dáváte přednost přetrvávajícímu plnému tělu, čokoládovému aroma a střednímu obsahu kofeinu, tak je tato směs určena právě Vám. Směs je díky své vysoké a bohaté pěně také vhodná pro přípravu Cappuccina a Latté Macchiata.


Balení: 1kg zrnkové kávy - aromapack

Caffé Italia NERA

Tuto směs si velice oblíbí milovníci pravého italského espressa, kvůli intenzivní, avšak vyvážené chuti bez náznaku kyselosti. Pokud dáváte přednost přetrvávajícímu plnému tělu, čokoládovému aroma a střednímu obsahu kofeinu, tak je tato směs určena právě Vám. Směs je díky své vysoké a bohaté pěně také vhodná pro přípravu cappuccina a latté macchiata.

Balení: 1kg zrnkové kávy - aromapack

Caffé Italia BIANCA

Vynikající a velmi dobře vyvážená směs sladké, lehce ovocné až čokoládové dochuťi. Velmi vhodná k uspokojení požadavků i té nejnáročnější klientele. Jedná se o kávovou směs, která je vhodná pro všechny typy automatických kávovarů i pákových strojů. Tato směs je charakteristická svým pomalým pražením, které umožňuje pít kávu bez známek kyselosti. Velmi vhodná pro přípravu pravého italského espressa, ale i cappuccina a latte macchiata.

Caffé italia MISCELA ORO

Směs Caffé Italia MISCELA ORO byla speciálně vyvinuta pro náročné konzumenty, kteří vyhledávají intenzivní prožitek ze své každodenní kávy. V této směsi najdete nádech ovocné vůně s vysokou, tmavě oříškovou barvou pěny. Směs je vhodná pro všechny, kteří ocení intenzivní chuť pravého italského espressa. Káva si také velmi dobře rozumí s mlékem, proto je vhodná pro všechny typy kávo-mléčných specialit.

Balení: 1kg zrnkové…

Caffé Italia BLU

Perfektně vyvážená směs všech charakteristických chutí, které byste měli najít v této pravé italské kávě. Jedná se o velmi univerzální směs, která zaujme nejenom milovníky prodlouženého italského espressa, ale i kávové specialisty, kteří hledají nekompromisní italské tóny ve svém každodenním šálku kávy. Směs je velmi vhodná pro přípravu v domácích i profesionálních přístrojích. Velmi nenáročná na přípravu, vždy s krásně bohatou…

Fresh Blend - Keňa 250g

Naše čerstvě pražená jednodruhová Arabica z Keni.

Balení: 250g, zrnková káva

Cena: 159

Fresh Blend - Etiopie 250g

Naše čerstvě upražená jednodruhová Arabica z Etiopie.

Balení: 250g, zrnková káva

Cena: 169

Naše značky

Veco Freshblend Quamar Fiorenzato La Spaziale Astoria