Přichází revoluce v přípravě kávy... Již nemusíte dělat kompromisy
Změna dodavatele

O nás

V naší společnosti pracují lidé, kteří se aktivně zabývají kávou, její distribucí, správnou přípavou a v neposlední řadě také barovou a kavárenskou technologií již od roku 2008. Snažíme se v tomto velmi zajímavém oboru stále zdokonalovat a naše znalosti a poznatky dále předávat našim klientům.

Spolupráce s předními italskými výrobci

Velmi úzkou spolupráci jsme navázali s několika italskými pražírnami a předními výrobci profesionální technologie. V několika posledních letech spolupracujeme především se společnostmi FIORENZATO M.C. S.r.l., LA SPAZIALE S.p.A., CMA MACCHINE PER CAFFÈ S.r.l nebo např. také se společností QUAMAR S.r.l. Naše společnost se také stala obchodním partnerem společnosti COFFEE COMPANY SpA a výhradním distributorem italské prémiové značky kávy Caffé Vero v České republice.

Vývoj společnosti

V několika posledních letech dochází k velkému nárůstu poptávky zákazníků po kvalitní a dlouhodobé spolupráci s ověřenými firmami, ve kterých pracují opravdoví odborníci. Tímto směrem se již od počátku snažíme ubírat. Našim cílem je nabízet zákazníkům kvalitní a ucelené služby, proto z naší strany dochází k neustálým investicím. Stále rozšiřujeme distribuční síť. Investujeme do logistiky, tak abychom dokázali reagovat na okamžité potřeby našich zákazníků. Nejvyšší kvalita služeb je naší prioritou. V budoucnu bychom rádi dosáhli toho, aby se značka Coffee Revolution stala synonymem záruky nejvyšší kvality služeb na kávovém trhu v ČR.

Proč zrovna káva?

A proč se zabýváme právě kávou? Prostě milujeme kávovou kulturu, jsme kavárenští povaleči a chceme, aby se u nás začala připravovat a následně i pít kvalitní káva. Bohužel v drtivé většině kaváren to tak prozatím není, což bychom rádi změnili :)


Naše značky

Veco Freshblend Quamar Fiorenzato La Spaziale Astoria