Přichází revoluce v přípravě kávy... Již nemusíte dělat kompromisy
Změna dodavatele

Školení

Nabízíme Vám kompletní služby, které zahrnují i baristická školení. Stačí si vybrat z našeho seznamu to školení, které Vám nejvíce vyhovuje. Případně nám můžete zavolat/napsat a my Vám s výběrem velmi rádi pomůžeme. Pro zákazníky jsme navíc schopni připravit školení na míru přímo v provozu kavárny/baru/restauraci.

Základní baristické školení

Během tohoto základního baristické školení se dozvíte něco o historii a pěstování kávy. Jejím zpracování, pražení a balení. Dále se školení zabývá více praktickou částí – přípravou espressa podle mezinárodních standardů Espresso Italiano, přípravou cappuccina, latté macchiatta a dalších kávových specialit. Nastavení technologie pro správnou přípravu kávy (hrubost mletí, teplota vody, atd.) a její údržbou.

Absolvent tohoto kurzu bude vědět:


Praktické ukázky:


Cena kurzu: 2.200,- Kč /osoba


Barista profesional + Latté Art

Tento druh školení je určen pro klienty, kteří již mají zkušenosti s přípravou espressa, cappuccina, případně dalších kávových specialit. Během kurzu se účastnící dozví okrajově o historii a pěstování kávy, jejím pražení a balení. Kurz se také zabývá alternativní přípravou kávy – french press, moka kávovar, aeropress, vacuum pot, apod. Kurz je spíše více zaměřen na praktickou část, ve které si účastník osvojí techniky přípravy espressa dle mezinárodních standardů Espresso Italiano. Dále se kurz podrobně zabývá prací s mlékem.

Absolvent tohoto kurzu bude vědět a ovládat:


Praktické ukázky:


Cena kurzu: 3.300,- Kč /osoba

 

Momentálně připravujeme:

Pražení kávy a její degustace

Naše značky

Veco Freshblend Quamar Fiorenzato La Spaziale Astoria