Přichází revoluce v přípravě kávy... Již nemusíte dělat kompromisy
Změna dodavatele

Quamar

Quamar vyrábí nezaměnitelné a designově nepřehlédnutelné mlýnky na kávu a další stroje pro přípravu kávy. Značka Quamar byla založena v létě roku 2000 v městečku Altivole, v severovýchodní Itálii. Zakladateli byli Mirco Martignago a Luca Quagliotto - v té době třicátníci, kteří milují kávu nadevše.

Quamar - mlýnky s duší

Co dělá značku Quamar tak jedinečnou je neokoukaný design výrobků. Kompaktní tvary, špičkové funkce, zaoblené, čisté linie a široká škála barev - dle těchto znamení stroje Quamar vždy poznáte. V roce 2010 se společnost Quamar znatelně rozrostla. Aby mohla reagovat na stále vyšší poptávku zákazníků, společnost Quamar se přestěhovala do větších prostor, koupili několik skladů, aby mohli dodávat širší sortiment výrobků, a zajistit trvalou skladovou dostupnost. To mu umožnilo velmi zlepšit jednotlivé produkty a společnost tak mohla rozšířit svou nabídku přidáním nových řad mlýnků, které perfektně odpovídají specifickým požadavkům kaváren, cukráren či kiosků.

S Quamar produkty kamarádíme

Dnes je Quamar stabilní společností, která nabízí ty nejlepší mlýnky na kávu a přístroje do firem, kaváren, restaurací i barů. My v Caffé Revolution Vám dodáme poslední modely mlýnků a spotřeičků této značky. Odborně poradíme s výběrem, zaučíme, ukážeme. V případě potřeby přijedeme a opravíme.

 

Naše značky

Veco Freshblend Quamar Fiorenzato La Spaziale Astoria